Even voorstellen...
Hi! Ik ben Marion. Net als jij, ben ik ook moeder. Ik heb 3 super lieve kindjes; Rosa, Felice en Huub.
Al rijdend vanaf de bergen van Andalusië, zo’n 6 kilometer boven Marbella, doemt een wit dorpje op. Het is het pittoreske, authentieke stadje Ojén, waar de tijd nog even stil is blijven staan. En daar middenin ligt een klein paradijsje: “La Posada del Angel”. Vertaald: de herberg van de engel, en zo is het maar net!
Het is een klein, kleurrijk hotelletje, met een in het hart een oude citroenboom die schaduw biedt aan de oorspronkelijke patio. Er heerst een heerlijke, huiselijke sfeer. Dat wordt nog eens extra duidelijk door de ontvangst van het Nederlandse echtpaar Esther en Alex, die het hotel runnen.
Lees hier de review van mama Marion.
Zie jij jezelf ook wel aan de Spaanse Costa del Sol zitten deze zomer? Boek hier je vakantie naar Andalusië met €75 korting* door de code EZ_ANDL_19 in boekstap 3 in te vullen.
*Geldig bij een boeking met een boekdatum vóór 15-7-2019; geldig bij een boeking met een vertrekdatum vóór 31-10-2019; de korting is niet geldig op reeds gemaakte boekingen, niet geldig i.c.m. andere acties en niet in te wisselen voor contanten.
Hi! Ik ben Marion. Net als jij, ben ik ook moeder. Ik heb 3 super lieve kindjes; Rosa, Felice en Huub.
Mijn leven is best druk en hectisch, maar vol met leuke, interessante avonturen. Natuurlijk willen we deze hectiek soms even achter ons laten en gaan we lekker op vakantie. Het liefst zoeken we plekjes die niet al te massaal zijn, maar die wel comfortabel zijn, een beetje dichtbij het strand liggen en waar je wat kunt beleven. Via Eliza was here komen we altijd op de meest unieke en mooiste plekjes uit, het is namelijk niet de eerste keer dat wij op vakantie gaan met Eliza was here! Deze keer mocht ik samen met mijn gezin een locatie in Andalusië van Eliza was here testen: “La Posada del Angel”. We waren heel benieuwd hoe deze week zou zijn!
Hieronder vind je mijn verslag. Lees je mee?
Na 3,5 uur vliegen, stappen we uit het vliegtuig en zitten we binnen no-time in de huurauto, van onze reisorganisatie Eliza was here. We gaan opweg naar onze bestemming Ojén in Andalusië. Deze meivakantie mogen wij hier een weekje verblijven! Bij aankomst worden we vanaf de parkeerplaats opgehaald door Alex, met zijn golfkarretje. Binnen een paar minuten arriveren we bij het wat hoger gelegen hotelletje “La Posada del Angel”.
We zijn direct enthousiast door de kleurrijke entree. Dat zijn we nog meer na een stap naar binnen in hotel. Daar wanen we ons in Spaanse sferen. Direct valt ons de grote citroenboom en de patio op, welke verscholen ligt achter het kleine restaurantje van het hotel. Vanuit deze patio lopen diverse trappetjes naar de diverse kamers. Tussen de kamers door staan overal groene planten met kleurrijke bloemen. Het is een oase om in te verblijven.
De kamers hebben een warme Spaanse sfeer, met alle luxe die je graag wilt ervaren. Een luxe badkamer met ligbad, hoogwaardige afwerking en er is met zorg aandacht geschonken aan details. Alle kamers zijn weer nét even anders. Het ene heeft een terrasje, de ander een fijne bank. De kamers zijn super schoon en voorzien van comfortabele bedden en fris gewassen linnengoed. Ook is er een klein (binnen)zwembad, waar de kids lekker af en toe een duik nemen.
Het hotelletje is voorzien van een klein restaurantje, waar elke ochtend een geweldig ontbijt klaarstaat. Drie maal in de week koken Esther en Alex daar een gigantische maaltijd voor het hele hotel. Gelijk de eerste avond hebben we geluk; we schuiven ‘s avonds aan, aan een heerlijke paella maaltijd. We genieten van de smaken en de sfeer.
We zijn heel vroeg in het vakantieseizoen in Andalusië, maar Ojén is een dorpje van de lokale bevolking. Vanuit het hotelletje wandel je een paar straatjes naar beneden naar een dorpspleintje, waar het leven van de mensen die er wonen, gewoon zijn gang gaat. Het strand ligt op slechts 6 kilometer rijden. Esther en Alex weten werkelijk alles van de omgeving. Ze geven ons wat gouden tips voor de meest heerlijke strandlocaties, met fijne ligbedjes en super gezellige barretjes.
Esther en Alex zijn bij alle gasten In de ochtend steeds benieuwd wat een ieder van plan is om te ondernemen, om daarbij hun kennis even te delen. Ook hebben ze een handig systeem bedacht met “uitstapjes kaarten”. Bij een uitstap naar keuze, mag je de “kaart” meenemen. Hierop staat alles wat handig is om te weten, bijvoorbeeld tips voor een het bezoeken van een stadje. Er is genoeg te doen in de diverse stadjes, zoals Marbella, Ronda, Tarifa, Malaga en Granada.
Er zijn ook toffe actieve wandelingen in de natuur. Zo hebben wij met de kids een uitdagende wandeling gemaakt van maarliefst 3 uur (naar beneden gelukkig). Door de lengte waren we benieuwd hoe dit zou uitpakken, maar het was gewoon super. Vooral omdat je ook wandelt door allerlei spannende strominkjes en beekjes (we kregen de waterschoentjes van Esther en Alex te leen). Met natuurlijk in ons achterhoofd het doel van de wandeltocht; voor iedereen een groot ijsje.
OEI, en dan is ineens de week alweer voorbij. Samengevat waren onze hoogtepunten natuurlijk het gezellige samenzijn met zijn vijven, het heerlijke warme weer, het fijne strand en zee in combinatie met de leuke toffe uitstapjes en de stadjes met gezellige restaurantjes en winkeltjes. Plus natuurlijk het warme verblijf van La Posada del Angel. Minpunten: geen noemenswaardige, behalve dan dat de week wat langer had mogen zijn.
"Waar iedereen rechts afslaat, slaat Eliza linksaf", is te lezen op de website. Hier is geen woord aan gelogen, Eliza maakt dit écht waar. Eliza was here weet iedere keer weer de leukste onontdekte, unieke vakantieadresjes te vinden! Weg van het massatoerisme, dichtbij de lokale bevolking.
Bedankt Esther en Alex, en bedankt Eliza! Wij gaan voldaan én met mooie herinneringen weer terug naar Nederland.
Ga je toch liever naar Griekenland? Hier lees je een andere review van mij over een prachtige accommodatie op het Griekse eiland Kreta.
Je moet ingelogd zijn om een reactie te plaatsen.
Je moet ingelogd zijn om een post leuk te vinden.
{{likeButNotLoggedInLikePost.user.username}} is er hartstikke blij mee.
Wil jij ook graag (anoniem) je verhaal delen? Dat kan heel eenvoudig!